Nová Dacia Duster

SUV už z podstaty

SUV pro každou příležitost

Nová Dacia Duster už se nemůže dočkat, až vás bude doprovázet na všech vašich dobrodružstvích
a je považována za ikonické rodinné SUV značky Dacia. 

Multimédiá

2 inovatívne multimediálne systémy

duster-img-1.webp

Media Nav*

Rádio s DAB, GPS navigácia, vylepšený systém 4x4 Monitor (vo variante 4x4). Už nemusíte spustiť oči z cesty. Môžete mať prístup k svojim informáciám na 8“ dotykovej obrazovke. Zrkadlenie smartfónu je k dispozícii pomocou USB alebo bezdrôtovo pomocou Wi-Fi. Alebo využite Bluetooth® handsfree pre telefonovanie alebo prehrávanie hudby. Vďaka 6 integrovaným reproduktorom si užijete ešte lepšiu kvalitu zvuku a ponoríte sa do svojej obľúbenej hudby. 

duster-img-2.webp

Media Display*

Vďaka funkcii zrkadlenia smartfónu pomocou USB na 8“ dotykovej obrazovke multimediálneho systému Media Display, môžete získať prístup k svojim obľúbeným aplikáciám: navigácia, telefón, hudba. Od odchodu až do cieľa môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu zo 6 integrovaných reproduktorov. Naviac môžete vyskúšať vylepšený systém 4x4 Monitor (vo verzii 4x4) a omnoho viac.

* Kompatibilné s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

VITAJTE NA PALUBE

POHODLIE V KAŽDOM TERÉNE

duster-img-3.webp

Veľká 8” dotyková obrazovka

Užite si ešte väčšie pohodlie. Váš multimediálny systém je vybavený 8“ dotykovou obrazovkou, ktorá uľahčí čítanie a používanie všetkých dôležitých informácií.

duster-img-4.webp

Zvýšená stredová konzola

Stredová konzola je vybavená držiakmi nápojov a posuvnou lakťovou opierkou, ktorá vám ponúkne ešte viac úložného priestoru (takmer 1,1 l). Môže ponúknuť aj 2 USB vstupy pre zadných cestujúcich.

duster-img-5.webp

Automatická klimatizácia

Pri jazde v akýchkoľvek podmienkach môžete prehľadne a pohodlne ovládať teplotu kabíny vozidla podľa potreba a užiť si optimálny tepelný komfort!

Predáváme vozidlá značiek